SEO projektas

Tai kompleksinių darbų visuma, kurią atlikus, sėkmingai prisijungsite prie verslų lengvai randamų GOOGLE paieškos sistemų.

Pilnas SEO projektas – tai SEO paslaugų visuma apimanti platų spektrą darbų, kurie reikalingi sėkmingam verslo startui internete. 

Rinkos raktinių žodžių tyrimas; svetainės sukūrimas; vizualinės dalies parinkimas ir sukūrimas; Meta įrašai; nuorodų tinklo strategijos sukūrimas ir įgyvendinimas; socialiniai tinklai, jų sukūrimas ir (arba) priežiūra; forumai; skelbimų portalai; straipsnių rašymas; reklamos. 

Visa tai ir dar daugiau sudaro kompleksinį SEO projekto darbą. Dalis šių darbų atliekami kartą ir visam. Kiti reikalauja nuolatinio bendradarbiavimo su klientu ir priežiūros, norint neprarasti pasiektų gerų rezultatų paieškose.

Susisiekime…

SEO auditas 

Visų verslo internetinių svetainių tikslas, pritraukti kuo daugiau tikslinės auditorijos ir potencialių klientų. Tačiau ar susimąstėte, kad neužtenka ją tik turėti? Be viso ko, ji dar turi ir atitikti SEO reikalavimus

SEO auditas : Jo metu, bus peržiūrima vidinė svetainės dalis, dar vadinama – turinio valdymo sistema  – TVS.

Bus įvertinta kaip šiai dienai svetainė draugauja su GOOGLE paieška, kaip sėkmingai veikia/neveikia  jos struktūra. Vidinis SEO auditas – tai įvertinimas įvairių specialių puslapio modulių, kurie reikalingi SEO įrankiams.

SEO auditas – tai rekomendacijos, komentarai ir pastebėjimai, kurie bus pateikti klientui. Tai ir Domeno atitikimas siūlomoms paslaugoms/prekėms, raktinių žodžių atitikimas verslui ir pan.

Mes į Jūsų puslapį SEO audito metu pažiūrime kitu „kampu“. Kaip vartotojas jį mato, kokie nepatogumai gali kilti klientams naršant Jūsų svetainėje, kokios esminės klaidos ir kaip jas ištaisyti.

Susisiekime

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas, svarbi SEO dalis. Jei norite būti surasti, norite kad Jūsų tinklalapis būtų tinkamai indeksuojamas būtinas optimizavimas.

Galimi du būdai:

Vidinis SEO

svetainės analizė; tekstų įvertinimas ir koregavimas pagal poreikį visiems vidiniams puslapiams; svetainės turinio papildymas ir optimizavimas; vizualų formavimas aprašų kūrimas; kiti reikalingi veiksmai

Išorinis SEO 

Svetainės „pėdų“ internete palikimas; atgalinių nuorodų kūrimas; darbas su socialiniais tinklais; kiti reikalingi veiksmai.

Susisiekime…

Socialiai tinklai ir ne tik…

Marketingas, sudedamoji sėkmingo verslo dalis. Tinkamai atliktas, išanalizuotas, sistemingai veikiant, jis gali tapti raktu į sėkmingą verslą ir žinomumą.

Reklama – tai kas svarbiausia šiandien. Pateiksime Jums palankiausią ir priimtiniausią reklamos sklaidos būdą šiandien. Sukursime kartu Facebook reklamas, padėsime susiplanuoti socialinių tinklų įrašų kalendorių. Tekstai ir vizualas tai visuma, kuri padės išlaikyti kliento susidomėjimą. 

Susisiekime

0 Shares